What's happening?

Video Sources 795 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Avengement (2019)

Avengement (2019)

He's out for bloodMay. 24, 2019United Kingdom90 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Ndërhohë që del me lejë nga burgu, një kriminel u arratiset rojeve dhe kthehet në vendin e tij për t’u hakmarrë për njerëzit që e kthyen në një vrasës gjakftohtë.

Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Avengement (2019)
Original title Avengement
IMDb Rating 6.5 7,673 votes
TMDb Rating 6.8 324 votes

Similar titles

1917
Deliler (2018)
Spider-Man: Far from Home (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
The Commuter (2018)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Hollow Point (2019)
Accident Man (2018)
Bright (2017)
Higher Power (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website