What's happening?

Video Sources 914 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Arctic (2018)

Arctic (2018)

Survival is the only optionNov. 21, 2018Iceland98 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një burrë i bllokuar në Arktik më në fund pritet të marrë shpëtimin e tij të shumëpritur. Sidoqoftë, pas një aksidenti tragjik, mundësia e tij humbet dhe ai më pas duhet të vendosë nëse do të mbetet në sigurinë relative të kampit të tij ose të fillojë një udhëtim vdekjeprurës përmes të panjohurës për shpëtimin e mundshëm.

Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Arctic (2018)
Original title Arctic
IMDb Rating 6.8 35,559 votes
TMDb Rating 6.4 872 votes

Director

Joe Penna
Director

Cast

Mads Mikkelsen isH. Overgård
H. Overgård
Tintrinai Thikhasuk isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot

Similar titles

1917
Dim the Fluorescents (2017)
King Lear (2018)
The Spy Gone North (2018)
15 Minutes of War (2019)
A Prayer Before Dawn (2017)
Barbara (2012)
Parasite (2019)
Marrowbone (2017)
Beauty and the Dogs (2017)
Cold Skin (2017)
Joker (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website