What's happening?

Video Sources 1926 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Alpha (2018)

Alpha (2018)

Leaders are born from survivalAug. 17, 2018United States97 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Në të kaluarën parahistorike, Keda, një gjahtar i ri dhe papërvojë, lufton të kthehet në shtëpi pasi u nda nga fisi i tij kur gjuetia e bizonit shkon keq. Gjatë kthimit të tij ai do të gjejë një aleat të papritur.

Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Alpha (2018)
Original title Alpha
IMDb Rating 6.7 48,458 votes
TMDb Rating 6.4 2,100 votes

Similar titles

Kim Possible (2019)
Giant Little Ones (2019)
Irreplaceable You (2018)
Beauty and the Dogs (2017)
Blue My Mind (2018)
The Art of Racing in the Rain (2019)
15 Minutes of War (2019)
Ghost in the Graveyard (2019)
Parasite (2019)
Dim the Fluorescents (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Bullet Head (2017)