What's happening?

Video Sources 1019 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Airplane Mode (2019)

Airplane Mode (2019)

The internet is about to crash!Aug. 02, 2019United States80 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Gjatë rrugës për në kongresin më të madh në botë për mediat sociale në Australi, Logan Paul është i frikësuar për vdekje; sot është hera e parë që fluturon. Të gjitha makthet e tij më të këqija bëhen të vërteta kur pasagjerët refuzojnë të ndërrojnë telefonat e tyre në modalitetin e aeroplanit, duke bërë që kontrollet e aeroplanit të çoroditen dhe duke elektrizuar pilotët.

Airplane Mode (2019)
Airplane Mode (2019)
Original title Airplane Mode
IMDb Rating 4.8 3,446 votes
TMDb Rating 3.7 27 votes

Director

David Dinetz
Director

Cast

Similar titles

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Guns Akimbo (2020)
Jumanji: The Next Level (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Irreplaceable You (2018)
A Bad Moms Christmas (2017)
Kim Possible (2019)
Aladdin (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Good Boys (2019)
Marry Me 2022

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website