What's happening?

Video Sources 1316 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Adrift (2018)

Adrift (2018)

May. 31, 2018Hong Kong, Iceland, United States96 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një histori e vërtetë mbijetese, një takim i rastësishëm i një çifti të ri i çon ata së pari në dashuri, dhe më pas në aventurën e një jete, pasi ata përballen me një nga uraganet më katastrofikë në historinë e regjistruar.

Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Adrift (2018)
Original title Adrift
IMDb Rating 6.6 39,731 votes
TMDb Rating 6.9 2,204 votes

Director

Steve Danton
Director

Cast

Similar titles

Accident Man (2018)
The Spy Gone North (2018)
Brothers’ Nest (2018)
Gotti (2018)
A Violent Separation (2019)
City of Lies (2019)
Beauty and the Dogs (2017)
Kim Possible (2019)
Cam (2018)
The Art of Racing in the Rain (2019)
The Realm (2018)
Phantom Thread (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website