What's happening?

Video Sources 1130 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Accident Man (2018)

Accident Man (2018)

Accidents happen. He can guarantee it.Feb. 06, 2018United Kingdom101 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë. Kur një njeriu i dashur i tij vritet nga ekuipazhi i tij, Fallon detyrohet të hakmerret ndaj një personi që për të kishte një farë rëndësie.

Accident Man (2018)
Accident Man (2018)
Accident Man (2018)
Original title Accident Man
IMDb Rating 6.2 6,576 votes
TMDb Rating 6 321 votes

Director

Cast

Scott Adkins isMike Fallon
Mike Fallon
Ashley Greene isCharlie Adams
Charlie Adams
Amy Johnston isJane The Ripper
Jane The Ripper
Perry Benson isFinicky Fred
Finicky Fred
Nick Moran isLeonard Kent
Leonard Kent
Ross O'Hennessy isCarnage Cliff
Carnage Cliff

Similar titles

Cam (2018)
Gotti (2018)
Bright (2017)
Indemnity 2022
The Invisible Man (2020)
1917
Parasite (2019)
Bullet Head (2017)
A Violent Separation (2019)
Adrift (2018)
Escape Room (2019)
Bulletproof 2 (2020)