What's happening?

Video Sources 3488 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
A Violent Separation (2019)

A Violent Separation (2019)

Nothing loves you like your own flesh and bloodMay. 17, 2019United States106 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

1983. Në një qytetin e qetë Midwestern, një deputet i ri mbulon një vrasje në duart e vëllait të tij duke shkaktuar një seri ngjarjesh që i dërgon ata dhe familjen e viktimës në një kulm shkatërrues.

A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)
Original title A Violent Separation
IMDb Rating 5.5 887 votes
TMDb Rating 7.2 64 votes

Director

Kevin Goetz
Director

Cast

Alycia Debnam-Carey isFrances Campbell
Frances Campbell
Brenton Thwaites isNorman Young
Norman Young
Claire Holt isAbbey Campbell
Abbey Campbell
Ben Robson isRay Young
Ray Young
Ted Levine isEd Quinn
Ed Quinn
Gerald McRaney isTom Campbell
Tom Campbell
Michael Malarkey isCinch Barton
Cinch Barton
Peter Michael Goetz isRiley Jenkins
Riley Jenkins

Similar titles

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
The Batman 2022
UFO (2018)
The Brave One (2007)
The Prime Minister (2016)
Beacon Point (2016)
Glass (2019)
Escape Room (2019)
Del Playa (2017)
Cam (2018)
The Invisible Man (2020)
Adrift (2018)