What's happening?

Video Sources 1545 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
A Star Is Born (2018)

A Star Is Born (2018)

Oct. 03, 2018United States136 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Muzikanti me përvojë Xhakson Mejn zbulon se bie në dashuri duke luftuar Alajën. Ajo sapo ka hequr dorë nga ëndrra e saj për t’u bërë një këngëtare e madhe. Xhaku mundohet ta bëjë të famshme. Por, ndëkohë që karriera e Alajës po shkëlqen, ana personale e marrëdhënies së tyre po shkatërrohet, pasi Xhaku bën një betejë të vazhdueshme me demonët e tij të brendshëm.

A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
A Star Is Born (2018)
Original title A Star Is Born
IMDb Rating 7.7 298,343 votes
TMDb Rating 7.5 10,055 votes

Director

Cast

Bradley Cooper isJackson Maine
Jackson Maine
Lady Gaga isAlly Campana
Ally Campana
Sam Elliott isBobby Maine
Bobby Maine
Andrew Dice Clay isLorenzo Campana
Lorenzo Campana
Rafi Gavron isRez Gavron
Rez Gavron
Dave Chappelle isGeorge
George "Noodles" Stone

Similar titles

Marry Me 2022
Alpha (2018)
Nappily Ever After (2018)
Giant Little Ones (2019)
Cold Skin (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Gotti (2018)
Overboard (2018)
Arctic (2018)
Above the Shadows (2019)
Beauty and the Dogs (2017)
Irreplaceable You (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website