What's happening?

Video Sources 2429 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
A Prayer Before Dawn (2017)

A Prayer Before Dawn (2017)

The fight starts from insideMay. 24, 2018United Kingdom, France, China, Cambodia, United States, Germany116 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Historia e vërtetë e Billi Mor, një boksier anglez i burgosur në burgun më famëkeq të Tajlandës. I ngecur në një botë ku mbizotëron droga dhe dhuna, ai do të gjejë mundësinë e tij më të mirë për të shpëtuar. Dhe rruga e vetme është që ai të luftojë në turnetë  Tai Muej.

A Prayer Before Dawn (2017)
A Prayer Before Dawn (2017)
A Prayer Before Dawn (2017)
A Prayer Before Dawn (2017)
Original title A Prayer Before Dawn
IMDb Rating 6.9 17,371 votes
TMDb Rating 6.8 422 votes

Similar titles

Guns Akimbo (2020)
The Realm (2018)
Higher Power (2018)
Irreplaceable You (2018)
Blue My Mind (2018)
King Lear (2018)
Accident Man (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Bullet Head (2017)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Deliler (2018)
Escape Room (2019)