What's happening?

Video Sources 799 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
A Bad Moms Christmas (2017)

A Bad Moms Christmas (2017)

Aug. 04, 2017United States, China104 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Ami, Kiki dhe Karla – tri gra të nënvlerësuara dhe të mbingarkuara me punë – bëjnë kryengritje kundër nxitjeve dhe pritshmërive të Super Bowl për nënat: Krishtlindjet. Dhe sikur të mos mjaftonte që krijimi i një pushimi të përsosur për familjet e tyre të ishte aq i vështirë, ato duhet të bëjnë të gjitha këto ndërkohë që mikpresin dhe argëtojnë nënat e tyre.

A Bad Moms Christmas (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
Original title A Bad Moms Christmas
IMDb Rating 5.6 38,277 votes
TMDb Rating 6.3 1,700 votes

Director

Jon Lucas
Director

Cast

Mila Kunis isAmy Mitchell
Amy Mitchell
Kathryn Hahn isCarla Dunkler
Carla Dunkler
Susan Sarandon isIsis Dunkler
Isis Dunkler
Christine Baranski isRuth Mitchell
Ruth Mitchell
Jay Hernandez isJessie Harkness
Jessie Harkness
Peter Gallagher isHank Mitchell
Hank Mitchell
Justin Hartley isTy Swindle
Ty Swindle
Oona Laurence isJane Mitchell
Jane Mitchell

Similar titles

Critters Attack (2019)
Brothers’ Nest (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
Nappily Ever After (2018)
Stuber (2019)
Dim the Fluorescents (2017)
Kim Possible (2019)
Airplane Mode (2019)
Men in Black: International (2019)
Bulletproof 2 (2020)
Aladdin (2019)
Crazy Rich Asians (2018)