Featured Movies

Loading..

Movies

95
TQM 2022
5.2

TQM 2022

Feb. 14, 2022

TQM 2022

Një nga psikiatret më prestigjioze në Meksikë vendos të vërë në provë tre fëmijët e saj për të parë se si do të veprojnë për të fituar ...
The Batman 2022
8.5

The Batman 2022

Mar. 01, 2022

The Batman 2022

Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të ...
Indemnity 2022
5.1

Indemnity 2022

Feb. 11, 2022

Indemnity 2022

Bota e një ish-zjarrfikësi në Cape Town tronditet kur ai zgjohet pranë trupit të pajetë të gruas së tij pa kujtuar çfarë ndodhi dhe të gjitha ...
Project Gemini 2022
3.4

Project Gemini 2022

Jan. 06, 2022

Project Gemini 2022

Një thriller fantastiko-shkencor për një mision hapësinor të dërguar për të formuar një planet të largët. Megjithatë, misioni ndeshet me diçka të ...
Love Tactics 2022
5.2

Love Tactics 2022

Feb. 11, 2022

Love Tactics 2022

An ad executive and a fashion designer-blogger don't believe in love, so they place a bet to make the other fall head over heels - with unusual ...
The Ledge 2022
5.1

The Ledge 2022

Feb. 18, 2022

The Ledge 2022

Një alpiniste e bllokuar në faqen e një mali lufton kundër katër vrasësve që qëndrojnë në një sheshpushim të dalë, 7m mbi të.
Kimi 2022
5.8

Kimi 2022

Feb. 10, 2022

Kimi 2022

A tech worker with agoraphobia discovers recorded evidence of a violent crime, but is met with resistance when she tries to report it. Seeking ...
Marry Me 2022

Marry Me 2022

Feb. 09, 2022

Marry Me 2022

Explores the possibilities of what might happen when a superstar marries an average Joe as a joke and discovers that perhaps there are no accidents.
Lady and the Tramp (2019)
6.3
Full HD

Lady and the Tramp (2019)

Qenushja spanjolle, Lejdi, jeton me një familje amerikane të shtresës së mesme. Por aventurat e saj fillojnë kur takohet me Trampin, qenin ...
Jumanji: The Next Level (2019)
6.7
Full HD

Jumanji: The Next Level (2019)

Ndërsa banda kthehet në Jumanji për të shpëtuar njërën prej tyre, ata zbulojnë se asgjë nuk është ashtu siç e presin. Lojtarët do të duhet të ...
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
6.9
Full HD

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Rolet janë kthyer ndërsa katër adoleshentë janë thithur në botën e Jumanji - të grumbulluar kundër rhinos, mambas të zezë dhe një larmi të pafund ...
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
7.5
Full HD

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi ...
Insidious: The Last Key (2018)
5.7
Full HD

Insidious: The Last Key (2018)

Parapsikologu Elise Rainier dhe ekipi i saj udhëtojnë në Five Keys, NM, për të hetuar pretendimin e një njeriu për një përhumbje. Terrori godet ...
Inside (2007)
6.8
Full HD

Inside (2007)

Jun. 13, 2007

Inside (2007)

Katër muaj pas vdekjes së burrit të saj, një grua në prag të mëmësisë është torturuar në shtëpinë e saj nga një grua e çuditshme që dëshiron ...
Hollow Point (2019)
4.3
Full HD

Hollow Point (2019)

Jun. 13, 2019

Hollow Point (2019)

Kur gruaja dhe vajza e tij janë vrarë pa kuptim, një burrë i pikëlluar e gjen veten të kapur në një luftë midis një grupi vigjilentësh ...
Higher Power (2018)
5
Full HD

Higher Power (2018)

May. 11, 2018

Higher Power (2018)

Kur Universi vendos atë që dëshiron, është e kotë të rezistosh. Me jetën e familjes së tij në rrezik, Joseph Steadman i gjen vetes subjektin e ...
Good Boys (2019)
6.7
HD

Good Boys (2019)

Aug. 14, 2019

Good Boys (2019)

Një grup djemsh të rinj në prag adoleshence fillojnë me një kërkim epik për të rregulluar dronin e thyer para se prindërit e tyre të ktheheshin ...
Giant Little Ones (2019)
7.2
HD

Giant Little Ones (2019)

Dy djem adoleshentë të njohur, miqtë më të mirë që nga fëmijëria, zbulojnë jetën e tyre, familjet dhe të dashurat e rritura në mënyrë dramatike ...
Ghost in the Graveyard (2019)
5.1
HD

Ghost in the Graveyard (2019)

Një qytet i vogël hyn nën gishtin e Martës, një fantazmë që kthehet për të ndjekur fëmijët që ishin dëshmitarë të vdekjes së saj gjatë një "loje ...
The Invisible Man (2020)
7.3
Full HD

The Invisible Man (2020)

Kur ish-abuzivi i Cecilia merr jetën e tij dhe i lë asaj fatin e tij, ajo dyshon se vdekja e tij ishte një mashtrim. Ndërsa një seri ...
Guns Akimbo (2020)
6.3
HD

Guns Akimbo (2020)

Feb. 27, 2020

Guns Akimbo (2020)

Një djalë i zakonshëm papritmas e gjen veten të detyruar të luftojë një betejë të ngjashme me gladiatorin për një faqe të errët që transmeton ...
Bumblebee (2018)
6.8
HD

Bumblebee (2018)

Dec. 15, 2018

Bumblebee (2018)

Në arrati në vitin 1987, Bumblebee gjen strehim në një varrezë hekurishtesh në një qytet të vogël plazhi në Kaliforni. Në prag të mbushjes së ...
Cook Up a Storm (2017)
6.4
HD

Cook Up a Storm (2017)

Një kuzhinier  i rrugës  Kantoneze dhe rivali i tij kryesor, një kuzhinier  me yll Michelin i trajnuar në francë, zbulojnë se kanë shumë të ...
Deliler (2018)
5.6
HD

Deliler (2018)

Nov. 23, 2018

Deliler (2018)

Historia e vërtetë e 7 burrave sypatrembur të ushtrisë osmane luftojnë kundër Vladit mizor.