Thriller

TQM 2022
5.2

TQM 2022

Feb. 14, 2022

TQM 2022

Një nga psikiatret më prestigjioze në Meksikë vendos të vërë në provë tre fëmijët e saj për të parë se si do të veprojnë për të fituar ...
The Batman 2022
8.5

The Batman 2022

Mar. 01, 2022

The Batman 2022

Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të ...
Indemnity 2022
5.1

Indemnity 2022

Feb. 11, 2022

Indemnity 2022

Bota e një ish-zjarrfikësi në Cape Town tronditet kur ai zgjohet pranë trupit të pajetë të gruas së tij pa kujtuar çfarë ndodhi dhe të gjitha ...
The Ledge 2022
5.1

The Ledge 2022

Feb. 18, 2022

The Ledge 2022

Një alpiniste e bllokuar në faqen e një mali lufton kundër katër vrasësve që qëndrojnë në një sheshpushim të dalë, 7m mbi të.
Kimi 2022
5.8

Kimi 2022

Feb. 10, 2022

Kimi 2022

A tech worker with agoraphobia discovers recorded evidence of a violent crime, but is met with resistance when she tries to report it. Seeking ...
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
7.5
Full HD

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi ...
Insidious: The Last Key (2018)
5.7
Full HD

Insidious: The Last Key (2018)

Parapsikologu Elise Rainier dhe ekipi i saj udhëtojnë në Five Keys, NM, për të hetuar pretendimin e një njeriu për një përhumbje. Terrori godet ...
Higher Power (2018)
5
Full HD

Higher Power (2018)

May. 11, 2018

Higher Power (2018)

Kur Universi vendos atë që dëshiron, është e kotë të rezistosh. Me jetën e familjes së tij në rrezik, Joseph Steadman i gjen vetes subjektin e ...
The Invisible Man (2020)
7.3
Full HD

The Invisible Man (2020)

Kur ish-abuzivi i Cecilia merr jetën e tij dhe i lë asaj fatin e tij, ajo dyshon se vdekja e tij ishte një mashtrim. Ndërsa një seri ...
City of Lies (2019)
6.3
HD

City of Lies (2019)

Sep. 06, 2018

City of Lies (2019)

Detektivi i Departamentit të Policisë në Los Angeles Russell Poole ka shpenzuar vite me radhë duke u përpjekur për të zgjidhur çështjen e tij më ...
Brothers’ Nest (2018)
6.4
HD

Brothers’ Nest (2018)

Planet e vrasjes së dy vëllezërve shkojnë disi skiç në këtë komedi të errët Australiane.
Beacon Point (2016)
5.8
HD

Beacon Point (2016)

Jun. 10, 2016

Beacon Point (2016)

Një grup udhëtarësh të humbur në Rrugën e Appalachian ngecin në një sekret të lashtë që kërcënon mbijetesën e tyre.
A Violent Separation (2019)
5.5
HD

A Violent Separation (2019)

1983. Në një qytetin e qetë Midwestern, një deputet i ri mbulon një vrasje në duart e vëllait të tij duke shkaktuar një seri ngjarjesh që i ...
Escape Room (2019)
6.3
HD

Escape Room (2019)

Jan. 03, 2019

Escape Room (2019)

Gjashtë të huaj e gjejnden papritur në rrethana të  pakontrollueshme dhe duhet të përdorin diturinë e tyre për të mbijetuar.
The Realm (2018)
7.2
HD

The Realm (2018)

Sep. 28, 2018

The Realm (2018)

Manueli është një politikan i prishur, i cili bën një jetë luksoze me para të fituara nga haraçi që u merr të tjerëve. Manueli merret me ...
Del Playa (2017)
3.7
HD

Del Playa (2017)

Jul. 21, 2017

Del Playa (2017)

Duke luftuar me një të kaluar të tmerrshme, Kleri Rods duhet të përballet me një vrasës të rreptë të kthyer në rininë e saj në mënyrë që të ...
The Prime Minister (2016)
HD

The Prime Minister (2016)

Kryeministri belg është rrëmbyer dhe gjen gruan dhe fëmijët e tij të marrë si peng. Nëse ai dëshiron t'i shohë ata përsëri - të gjallë - ai duhet ...
Cam (2018)
5.9
HD

Cam (2018)

Oct. 01, 2018

Cam (2018)

Një vajzë e re që merret me shfaqje për të rritur në faqen e saj të internetit, zbulon se  është zëvendësuar në mënyrë të pashpjegueshme në faqen ...
Bullet Head (2017)
5.4
HD

Bullet Head (2017)

Dec. 07, 2017

Bullet Head (2017)

Një grup kriminelësh në karrierë e gjejnë veten të bllokuar në një depo me ligjin - dhe një "Qen Sulmues" me emrin DeNiro aty brenda.
Beauty and the Dogs (2017)
7
HD

Beauty and the Dogs (2017)

Kur Mariam, një grua e re tuniziane, dhunohet nga oficerët e policisë pas largimit nga një festë, ajo zhytet në një natë pikëlluese ku duhet të ...
Accident Man (2018)
6.2
HD

Accident Man (2018)

Feb. 06, 2018

Accident Man (2018)

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë. Kur një njeriu i dashur i tij vritet nga ekuipazhi i tij, Fallon detyrohet të ...
Joker (2019)
8.6
Full HD

Joker (2019)

Oct. 02, 2019

Joker (2019)

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar nxitet dhe kthehet në një jetë krimi dhe kaosi në qytetin Gotham ndërsa bëhet një figurë famëkeqe e ...
Stuber (2019)
6.1
HD

Stuber (2019)

Jul. 11, 2019

Stuber (2019)

Pasi përplasi makinën e tij, një polic i cili po merr veten nga një operacion në sy, rekruton një shofer Uber për ta ndihmuar që të kapë një ...
Parasite (2019)
8.6
Full HD

Parasite (2019)

May. 30, 2019

Parasite (2019)

Të gjithë të papunë,  në familjen  Ki-tak i shfaqet një interes i veçantë për parqet e pasura dhe magjepsëse për jetesën e tyre deri në momentin ...
Glass (2019)
6.7
HD

Glass (2019)

Jan. 16, 2019

Glass (2019)

Në një seri takimesh përshkallëzuese, ish-rojtari i sigurisë Dejvid Dan përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjurmuar Kevin Uendëll ...
UFO (2018)
6.2
HD

UFO (2018)

Sep. 04, 2018

UFO (2018)

Një student kolegji, i cili sheh një UFO, përdor aftësitë e tij të jashtëzakonshme të matematikës për të hetuar pamjet me miqtë e tij, ndërkohë ...
Gotti (2018)
4.8
Full HD

Gotti (2018)

Jun. 14, 2018

Gotti (2018)

Xhonn Goti arrin në majën e botës së krimit së Nju Jorkut për t'u bërë shefi i familjes së krimit Gambino. Jeta e tij merr një kthesë tronditëse ...
Adrift (2018)
6.6
HD

Adrift (2018)

May. 31, 2018

Adrift (2018)

Një histori e vërtetë mbijetese, një takim i rastësishëm i një çifti të ri i çon ata së pari në dashuri, dhe më pas në aventurën e një jete, pasi ...
The Commuter (2018)
6.3
Full HD

The Commuter (2018)

Jan. 11, 2018

The Commuter (2018)

Një biznesmen, në shtëpinë e tij të pushimit, përfshihet padashje në një komplot kriminal që kërcënon jo vetëm jetën e tij, por edhe jetën e ...