Romance

Love Tactics 2022
5.2

Love Tactics 2022

Feb. 11, 2022

Love Tactics 2022

An ad executive and a fashion designer-blogger don’t believe in love, so they place a bet to make the other fall head over heels – ...
Marry Me 2022

Marry Me 2022

Feb. 09, 2022

Marry Me 2022

Explores the possibilities of what might happen when a superstar marries an average Joe as a joke and discovers that perhaps there are no accidents.
Lady and the Tramp (2019)
6.3
Full HD

Lady and the Tramp (2019)

Qenushja spanjolle, Lejdi, jeton me një familje amerikane të shtresës së mesme. Por aventurat e saj fillojnë kur takohet me Trampin, qenin ...
Ash Is Purest White (2018)
7
HD

Ash Is Purest White (2018)

E përfshirë në botën e krimit në Kinës, kjo histori dashurie dhe tradhtie pason një balerinë e cila gjuan me armë për të mbrojtur të dashurin e ...
Above the Shadows (2019)
5.8
HD

Above the Shadows (2019)

Një grua e re që është venitur deri në pikën e të bërit e padukshme, duhet të gjejë rrugën e kthimit me ndihmën e një burri që mund ta shohë atë.
Crazy Rich Asians (2018)
6.9
HD

Crazy Rich Asians (2018)

Një profesore kineze e ekonomisë lindur në amerikë, shoqëron të dashurin e saj në Singapor për martesën e mikut të tij më të mirë, vetëm për të ...
Disobedience (2017)
6.6
HD

Disobedience (2017)

Sep. 10, 2017

Disobedience (2017)

Një grua mëson për vdekjen e babait të saj ortodoks hebre dhe kthehet në shtëpi. Aty kupton që ka ndjenja romantike për shoqen e saj më të mirë ...
Dim the Fluorescents (2017)
5.2
HD

Dim the Fluorescents (2017)

Një aktore në vështirësi dhe një dramaturg me aspirata, derdhin të gjithë energjinë e tyre krijuese në punën e vetme me pagesë që mund të gjejnë: ...
The Art of Racing in the Rain (2019)
7.5
HD

The Art of Racing in the Rain (2019)

Një qen shtëpie me një shpirt gati njerëzor dhe me një mendje filozofi,  vlerëson jetën e tij përmes mësimeve të nxjerra nga pronari i tij njeri, ...
Aladdin (2019)
7
HD

Aladdin (2019)

May. 22, 2019

Aladdin (2019)

Një rrugaç çapkën e zemërmirë, i quajtur Aladin, fillon një aventurë magjike pasi gjeti një llambë që lëshon një xhind të zgjuar. Kurse nga ana ...
A Star Is Born (2018)
7.7
HD

A Star Is Born (2018)

Oct. 03, 2018

A Star Is Born (2018)

Muzikanti me përvojë Xhakson Mejn zbulon se bie në dashuri duke luftuar Alajën. Ajo sapo ka hequr dorë nga ëndrra e saj për t’u bërë një ...
Nappily Ever After (2018)
6.4
HD

Nappily Ever After (2018)

Pas një aksidenti në sallon bukurie, Violeta e kupton se nuk po jeton dot jetën në maksimum. Një berber shpirtmirë e ndihmon të ngihet në këmbët ...
Adrift (2018)
6.6
HD

Adrift (2018)

May. 31, 2018

Adrift (2018)

Një histori e vërtetë mbijetese, një takim i rastësishëm i një çifti të ri i çon ata së pari në dashuri, dhe më pas në aventurën e një jete, pasi ...
Overboard (2018)
6
Full HD

Overboard (2018)

Apr. 13, 2018

Overboard (2018)

Një pronar i pasur dhe i llastuar jahtesh hidhet në bord dhe bëhet objektivi i hakmarrjes nga punonjësi i tij i keqtrajtuar.
Irreplaceable You (2018)
6.4
Full HD

Irreplaceable You (2018)

Një çift që e kanë njohur njëri-tjetrin që nga mosha 8-vjeçare,  janë të destinuar të jenë bashkë derisa vdekja t’i ndajë.
Phantom Thread (2017)
7.5
HD

Phantom Thread (2017)

Dec. 25, 2017

Phantom Thread (2017)

Rrobaqepësi i njohur britanik Rejnold Vudkok has në Alma, një grua të re, me dëshirë të madhe, e cila së shpejti bëhet pjesë e jetës së tij si ...