Drame

Giant Little Ones (2019)
7.2
HD

Giant Little Ones (2019)

Dy djem adoleshentë të njohur, miqtë më të mirë që nga fëmijëria, zbulojnë jetën e tyre, familjet dhe të dashurat e rritura në mënyrë dramatike ...
Ghost in the Graveyard (2019)
5.1
HD

Ghost in the Graveyard (2019)

Një qytet i vogël hyn nën gishtin e Martës, një fantazmë që kthehet për të ndjekur fëmijët që ishin dëshmitarë të vdekjes së saj gjatë një "loje ...
Cook Up a Storm (2017)
6.4
HD

Cook Up a Storm (2017)

Një kuzhinier  i rrugës  Kantoneze dhe rivali i tij kryesor, një kuzhinier  me yll Michelin i trajnuar në francë, zbulojnë se kanë shumë të ...
Barbara (2012)
7.1
Full HD

Barbara (2012)

Mar. 08, 2012

Barbara (2012)

Një mjeke që punon në Gjermaninë Lindore të viteve 1980 e gjen veten të dëbuar në një spital të një vendi të vogël si dënim që tentoi të kalonte ...
Ash Is Purest White (2018)
7
HD

Ash Is Purest White (2018)

E përfshirë në botën e krimit në Kinës, kjo histori dashurie dhe tradhtie pason një balerinë e cila gjuan me armë për të mbrojtur të dashurin e ...
Arctic (2018)
6.8
HD

Arctic (2018)

Nov. 21, 2018

Arctic (2018)

Një burrë i bllokuar në Arktik më në fund pritet të marrë shpëtimin e tij të shumëpritur. Sidoqoftë, pas një aksidenti tragjik, mundësia e tij ...
15 Minutes of War (2019)
6.2
HD

15 Minutes of War (2019)

Shkurt 1976. Rebelët Somalë rrëmbejnë një autobus shkollor me 21 fëmijë francezë dhe mësuesin e tyre në Qytetin Xhibuti. Kur terroristët e ...
Everybody Knows (2018)
6.9
Full HD

Everybody Knows (2018)

Laura, një grua spanjolle që jeton në Buenos Aires, kthehet në qytetin e saj të lindjes jashtë Madridit me burrin dhe fëmijët e saj argjentinas. ...
The Realm (2018)
7.2
HD

The Realm (2018)

Sep. 28, 2018

The Realm (2018)

Manueli është një politikan i prishur, i cili bën një jetë luksoze me para të fituara nga haraçi që u merr të tjerëve. Manueli merret me ...
Crazy Rich Asians (2018)
6.9
HD

Crazy Rich Asians (2018)

Një profesore kineze e ekonomisë lindur në amerikë, shoqëron të dashurin e saj në Singapor për martesën e mikut të tij më të mirë, vetëm për të ...
Cold Skin (2017)
6
HD

Cold Skin (2017)

Oct. 20, 2017

Cold Skin (2017)

Një i ri që arrin në një ishull të largët e gjen veten të përfshirë në një betejë për jetë a vdekje.
Bullet Head (2017)
5.4
HD

Bullet Head (2017)

Dec. 07, 2017

Bullet Head (2017)

Një grup kriminelësh në karrierë e gjejnë veten të bllokuar në një depo me ligjin - dhe një "Qen Sulmues" me emrin DeNiro aty brenda.
Blue My Mind (2018)
6.1
HD

Blue My Mind (2018)

Oct. 02, 2017

Blue My Mind (2018)

Mia 15-vjeçare përballet me një transformim dërrmues, i cili vë në dyshim tërë ekzistencën e saj. Trupi i saj po ndryshon rrënjësisht, dhe ...
Beauty and the Dogs (2017)
7
HD

Beauty and the Dogs (2017)

Kur Mariam, një grua e re tuniziane, dhunohet nga oficerët e policisë pas largimit nga një festë, ajo zhytet në një natë pikëlluese ku duhet të ...
A Prayer Before Dawn (2017)
6.9
HD

A Prayer Before Dawn (2017)

Historia e vërtetë e Billi Mor, një boksier anglez i burgosur në burgun më famëkeq të Tajlandës. I ngecur në një botë ku mbizotëron droga dhe ...
Disobedience (2017)
6.6
HD

Disobedience (2017)

Sep. 10, 2017

Disobedience (2017)

Një grua mëson për vdekjen e babait të saj ortodoks hebre dhe kthehet në shtëpi. Aty kupton që ka ndjenja romantike për shoqen e saj më të mirë ...
Dim the Fluorescents (2017)
5.2
HD

Dim the Fluorescents (2017)

Një aktore në vështirësi dhe një dramaturg me aspirata, derdhin të gjithë energjinë e tyre krijuese në punën e vetme me pagesë që mund të gjejnë: ...
Creed 2 (2018)
7.1
Full HD

Creed 2 (2018)

Nov. 21, 2018

Creed 2 (2018)

Nën kujdesin e Roki Balboas, konkurrenti i fortë, Adonis Krid përballet me Viktor Dragon, djalin e Ivan Dragos në një ndeshje vdekjeprurëse boksi.
1917
8.4
HD

1917

Dec. 25, 2019

1917

Në kulmin e Luftës së Parë Botërore, dy ushtarë të rinj britanikë duhet të kalojnë territorin  armik dhe të japin një mesazh që do të ndalojë një ...
Joker (2019)
8.6
Full HD

Joker (2019)

Oct. 02, 2019

Joker (2019)

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar nxitet dhe kthehet në një jetë krimi dhe kaosi në qytetin Gotham ndërsa bëhet një figurë famëkeqe e ...
The Art of Racing in the Rain (2019)
7.5
HD

The Art of Racing in the Rain (2019)

Një qen shtëpie me një shpirt gati njerëzor dhe me një mendje filozofi,  vlerëson jetën e tij përmes mësimeve të nxjerra nga pronari i tij njeri, ...
Parasite (2019)
8.6
Full HD

Parasite (2019)

May. 30, 2019

Parasite (2019)

Të gjithë të papunë,  në familjen  Ki-tak i shfaqet një interes i veçantë për parqet e pasura dhe magjepsëse për jetesën e tyre deri në momentin ...
Glass (2019)
6.7
HD

Glass (2019)

Jan. 16, 2019

Glass (2019)

Në një seri takimesh përshkallëzuese, ish-rojtari i sigurisë Dejvid Dan përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjurmuar Kevin Uendëll ...
A Star Is Born (2018)
7.7
HD

A Star Is Born (2018)

Oct. 03, 2018

A Star Is Born (2018)

Muzikanti me përvojë Xhakson Mejn zbulon se bie në dashuri duke luftuar Alajën. Ajo sapo ka hequr dorë nga ëndrra e saj për t'u bërë një ...
Alpha (2018)
6.7
HD

Alpha (2018)

Aug. 17, 2018

Alpha (2018)

Në të kaluarën parahistorike, Keda, një gjahtar i ri dhe papërvojë, lufton të kthehet në shtëpi pasi u nda nga fisi i tij kur gjuetia e bizonit ...
Gotti (2018)
4.8
Full HD

Gotti (2018)

Jun. 14, 2018

Gotti (2018)

Xhonn Goti arrin në majën e botës së krimit së Nju Jorkut për t'u bërë shefi i familjes së krimit Gambino. Jeta e tij merr një kthesë tronditëse ...
King Lear (2018)
6.1
SD

King Lear (2018)

May. 28, 2018

King Lear (2018)

Një mbret i plakur fton fatkeqësi, kur ai heq dorë nga vajzat e tij  të korruptuara e të djallëzuara, dhe refuzon më të dashurën e të sinqertën e tij.
Irreplaceable You (2018)
6.4
Full HD

Irreplaceable You (2018)

Një çift që e kanë njohur njëri-tjetrin që nga mosha 8-vjeçare,  janë të destinuar të jenë bashkë derisa vdekja t'i ndajë.
Phantom Thread (2017)
7.5
HD

Phantom Thread (2017)

Dec. 25, 2017

Phantom Thread (2017)

Rrobaqepësi i njohur britanik Rejnold Vudkok has në Alma, një grua të re, me dëshirë të madhe, e cila së shpejti bëhet pjesë e jetës së tij si ...