Krim

The Batman 2022
8.5

The Batman 2022

Mar. 01, 2022

The Batman 2022

Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të ...
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
7.5
Full HD

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi ...
City of Lies (2019)
6.3
HD

City of Lies (2019)

Sep. 06, 2018

City of Lies (2019)

Detektivi i Departamentit të Policisë në Los Angeles Russell Poole ka shpenzuar vite me radhë duke u përpjekur për të zgjidhur çështjen e tij më ...
Ash Is Purest White (2018)
7
HD

Ash Is Purest White (2018)

E përfshirë në botën e krimit në Kinës, kjo histori dashurie dhe tradhtie pason një balerinë e cila gjuan me armë për të mbrojtur të dashurin e ...
A Violent Separation (2019)
5.5
HD

A Violent Separation (2019)

1983. Në një qytetin e qetë Midwestern, një deputet i ri mbulon një vrasje në duart e vëllait të tij duke shkaktuar një seri ngjarjesh që i ...
Bullet Head (2017)
5.4
HD

Bullet Head (2017)

Dec. 07, 2017

Bullet Head (2017)

Një grup kriminelësh në karrierë e gjejnë veten të bllokuar në një depo me ligjin – dhe një “Qen Sulmues” me emrin DeNiro aty brenda.
Bright (2017)
6.3
HD

Bright (2017)

Dec. 22, 2017

Bright (2017)

Në një alternative të ditëve të sotme, ku ekzistojnë krijesa magjike midis nesh, dy policë të Los Anxhelosit përfshihen në një fushëbetejë të ...
Beauty and the Dogs (2017)
7
HD

Beauty and the Dogs (2017)

Kur Mariam, një grua e re tuniziane, dhunohet nga oficerët e policisë pas largimit nga një festë, ajo zhytet në një natë pikëlluese ku duhet të ...
Accident Man (2018)
6.2
HD

Accident Man (2018)

Feb. 06, 2018

Accident Man (2018)

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë. Kur një njeriu i dashur i tij vritet nga ekuipazhi i tij, Fallon detyrohet të ...
A Prayer Before Dawn (2017)
6.9
HD

A Prayer Before Dawn (2017)

Historia e vërtetë e Billi Mor, një boksier anglez i burgosur në burgun më famëkeq të Tajlandës. I ngecur në një botë ku mbizotëron droga dhe ...
Joker (2019)
8.6
Full HD

Joker (2019)

Oct. 02, 2019

Joker (2019)

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar nxitet dhe kthehet në një jetë krimi dhe kaosi në qytetin Gotham ndërsa bëhet një figurë famëkeqe e ...
Stuber (2019)
6.1
HD

Stuber (2019)

Jul. 11, 2019

Stuber (2019)

Pasi përplasi makinën e tij, një polic i cili po merr veten nga një operacion në sy, rekruton një shofer Uber për ta ndihmuar që të kapë një ...
Gotti (2018)
4.8
Full HD

Gotti (2018)

Jun. 14, 2018

Gotti (2018)

Xhonn Goti arrin në majën e botës së krimit së Nju Jorkut për t’u bërë shefi i familjes së krimit Gambino. Jeta e tij merr një kthesë ...
The Brave One (2007)
6.7
Full HD

The Brave One (2007)

Sep. 12, 2007

The Brave One (2007)

Një grua lufton të shërohet nga një sulm brutal duke përgatitur një mision për hakmarrje.