Komedi

Love Tactics 2022
5.2

Love Tactics 2022

Feb. 11, 2022

Love Tactics 2022

An ad executive and a fashion designer-blogger don’t believe in love, so they place a bet to make the other fall head over heels – ...
Marry Me 2022

Marry Me 2022

Feb. 09, 2022

Marry Me 2022

Explores the possibilities of what might happen when a superstar marries an average Joe as a joke and discovers that perhaps there are no accidents.
Lady and the Tramp (2019)
6.3
Full HD

Lady and the Tramp (2019)

Qenushja spanjolle, Lejdi, jeton me një familje amerikane të shtresës së mesme. Por aventurat e saj fillojnë kur takohet me Trampin, qenin ...
Jumanji: The Next Level (2019)
6.7
Full HD

Jumanji: The Next Level (2019)

Ndërsa banda kthehet në Jumanji për të shpëtuar njërën prej tyre, ata zbulojnë se asgjë nuk është ashtu siç e presin. Lojtarët do të duhet të ...
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
6.9
Full HD

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Rolet janë kthyer ndërsa katër adoleshentë janë thithur në botën e Jumanji – të grumbulluar kundër rhinos, mambas të zezë dhe një larmi të ...
Good Boys (2019)
6.7
HD

Good Boys (2019)

Aug. 14, 2019

Good Boys (2019)

Një grup djemsh të rinj në prag adoleshence fillojnë me një kërkim epik për të rregulluar dronin e thyer para se prindërit e tyre të ktheheshin ...
Guns Akimbo (2020)
6.3
HD

Guns Akimbo (2020)

Feb. 27, 2020

Guns Akimbo (2020)

Një djalë i zakonshëm papritmas e gjen veten të detyruar të luftojë një betejë të ngjashme me gladiatorin për një faqe të errët që transmeton ...
Cook Up a Storm (2017)
6.4
HD

Cook Up a Storm (2017)

Një kuzhinier  i rrugës  Kantoneze dhe rivali i tij kryesor, një kuzhinier  me yll Michelin i trajnuar në francë, zbulojnë se kanë shumë të ...
Bulletproof 2 (2020)
3.4
HD

Bulletproof 2 (2020)

Jan. 07, 2020

Bulletproof 2 (2020)

Agjenti special Jack Carter me ngurrim supozon identitetin e kriminelit Archie Moisiu për të shkatërruar një familje të fuqishme të krimit të ...
Brothers’ Nest (2018)
6.4
HD

Brothers’ Nest (2018)

Planet e vrasjes së dy vëllezërve shkojnë disi skiç në këtë komedi të errët Australiane.
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
7.2
HD

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Ron Burgundy është prezantuesi i lajmeve më i vlerësuar i San Diego ku në transmetimet e viteve 1970 mbizotëronin meshkujt , por gjithçka do të ...
Airplane Mode (2019)
4.8
HD

Airplane Mode (2019)

Aug. 02, 2019

Airplane Mode (2019)

Gjatë rrugës për në kongresin më të madh në botë për mediat sociale në Australi, Logan Paul është i frikësuar për vdekje; sot është hera e parë ...
Father of the Year (2018)
5.2
HD

Father of the Year (2018)

Dy maturantët kthehen në qytetin e tyre të lindjes, ku një pyetje hipotetike – Babai i kujt do të fitonte në një luftë? – i çon në  ...
Marry Me Dude (2017)
6.1
HD

Marry Me Dude (2017)

Oct. 25, 2017

Marry Me Dude (2017)

Jasine i kërkon mikut të tij më të mirë Fredit që të martohet me të për të shmangur dëbimin…
Crazy Rich Asians (2018)
6.9
HD

Crazy Rich Asians (2018)

Një profesore kineze e ekonomisë lindur në amerikë, shoqëron të dashurin e saj në Singapor për martesën e mikut të tij më të mirë, vetëm për të ...
Babysitting 2 (2015)
6.4
HD

Babysitting 2 (2015)

Dec. 02, 2015

Babysitting 2 (2015)

Franku dhe e dashura e tij Sonja, bashkë me disa nga miqtë e tyre shkojnë me pushime në Brazil. Franku, miqtë e tij, dy vajza dhe gjyshja e ...
Dutch (1991)
6.5
HD

Dutch (1991)

Jul. 19, 1991

Dutch (1991)

Për të njohur djalin e të dashurës së tij, një burrë vullnetar shkon për ta zgjedhur atë nga një shkollë përgatitore …. vetëm për të mësuar ...
Dim the Fluorescents (2017)
5.2
HD

Dim the Fluorescents (2017)

Një aktore në vështirësi dhe një dramaturg me aspirata, derdhin të gjithë energjinë e tyre krijuese në punën e vetme me pagesë që mund të gjejnë: ...
The Art of Racing in the Rain (2019)
7.5
HD

The Art of Racing in the Rain (2019)

Një qen shtëpie me një shpirt gati njerëzor dhe me një mendje filozofi,  vlerëson jetën e tij përmes mësimeve të nxjerra nga pronari i tij njeri, ...
Critters Attack (2019)
3.7
HD

Critters Attack (2019)

Ndjek 20-vjeçaren Drea, e cila me dëshirë fillon të punojë si dado për një profesor të një kolegji që shpreson të marrë pjesë. Duke u përpjekur ...
Stuber (2019)
6.1
HD

Stuber (2019)

Jul. 11, 2019

Stuber (2019)

Pasi përplasi makinën e tij, një polic i cili po merr veten nga një operacion në sy, rekruton një shofer Uber për ta ndihmuar që të kapë një ...
Men in Black: International (2019)
5.6
HD

Men in Black: International (2019)

Burrat me të Zeza gjithmonë e kanë mbrojtur Tokën nga telashet e universit. Në këtë aventurë të re, ata do të merren me kërcënimin e tyre më të ...
Parasite (2019)
8.6
Full HD

Parasite (2019)

May. 30, 2019

Parasite (2019)

Të gjithë të papunë,  në familjen  Ki-tak i shfaqet një interes i veçantë për parqet e pasura dhe magjepsëse për jetesën e tyre deri në momentin ...
Aladdin (2019)
7
HD

Aladdin (2019)

May. 22, 2019

Aladdin (2019)

Një rrugaç çapkën e zemërmirë, i quajtur Aladin, fillon një aventurë magjike pasi gjeti një llambë që lëshon një xhind të zgjuar. Kurse nga ana ...
Nappily Ever After (2018)
6.4
HD

Nappily Ever After (2018)

Pas një aksidenti në sallon bukurie, Violeta e kupton se nuk po jeton dot jetën në maksimum. Një berber shpirtmirë e ndihmon të ngihet në këmbët ...
Freaky Friday (2018)
3.7
HD

Freaky Friday (2018)

Sep. 14, 2018

Freaky Friday (2018)

Kur një nënë e mbingarkuar me punë dhe vajza e saj adoleshente shkëmbejnë trupat, kanë vetëm një ditë kohë për t’i bërë gjërat drejt dhe ...