Aksion

Indemnity 2022
5.1

Indemnity 2022

Feb. 11, 2022

Indemnity 2022

Bota e një ish-zjarrfikësi në Cape Town tronditet kur ai zgjohet pranë trupit të pajetë të gruas së tij pa kujtuar çfarë ndodhi dhe të gjitha ...
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
6.9
Full HD

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Rolet janë kthyer ndërsa katër adoleshentë janë thithur në botën e Jumanji – të grumbulluar kundër rhinos, mambas të zezë dhe një larmi të ...
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
7.5
Full HD

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi ...
Hollow Point (2019)
4.3
Full HD

Hollow Point (2019)

Jun. 13, 2019

Hollow Point (2019)

Kur gruaja dhe vajza e tij janë vrarë pa kuptim, një burrë i pikëlluar e gjen veten të kapur në një luftë midis një grupi vigjilentësh ...
Higher Power (2018)
5
Full HD

Higher Power (2018)

May. 11, 2018

Higher Power (2018)

Kur Universi vendos atë që dëshiron, është e kotë të rezistosh. Me jetën e familjes së tij në rrezik, Joseph Steadman i gjen vetes subjektin e ...
Guns Akimbo (2020)
6.3
HD

Guns Akimbo (2020)

Feb. 27, 2020

Guns Akimbo (2020)

Një djalë i zakonshëm papritmas e gjen veten të detyruar të luftojë një betejë të ngjashme me gladiatorin për një faqe të errët që transmeton ...
Bumblebee (2018)
6.8
HD

Bumblebee (2018)

Dec. 15, 2018

Bumblebee (2018)

Në arrati në vitin 1987, Bumblebee gjen strehim në një varrezë hekurishtesh në një qytet të vogël plazhi në Kaliforni. Në prag të mbushjes së ...
Deliler (2018)
5.6
HD

Deliler (2018)

Nov. 23, 2018

Deliler (2018)

Historia e vërtetë e 7 burrave sypatrembur të ushtrisë osmane luftojnë kundër Vladit mizor.
Bulletproof 2 (2020)
3.4
HD

Bulletproof 2 (2020)

Jan. 07, 2020

Bulletproof 2 (2020)

Agjenti special Jack Carter me ngurrim supozon identitetin e kriminelit Archie Moisiu për të shkatërruar një familje të fuqishme të krimit të ...
Avengement (2019)
6.5
HD

Avengement (2019)

May. 24, 2019

Avengement (2019)

Ndërhohë që del me lejë nga burgu, një kriminel u arratiset rojeve dhe kthehet në vendin e tij për t’u hakmarrë për njerëzit që e kthyen në ...
15 Minutes of War (2019)
6.2
HD

15 Minutes of War (2019)

Shkurt 1976. Rebelët Somalë rrëmbejnë një autobus shkollor me 21 fëmijë francezë dhe mësuesin e tyre në Qytetin Xhibuti. Kur terroristët e ...
Spider-Man: Far from Home (2019)
7.5
Full HD

Spider-Man: Far from Home (2019)

Peter Parker dhe miqtë e tij shkojnë në një udhëtim veror në Evropë. Sidoqoftë, ata vështirë se do të jenë në gjendje të pushojnë – Peter ...
Escape Room (2019)
6.3
HD

Escape Room (2019)

Jan. 03, 2019

Escape Room (2019)

Gjashtë të huaj e gjejnden papritur në rrethana të  pakontrollueshme dhe duhet të përdorin diturinë e tyre për të mbijetuar.
Bright (2017)
6.3
HD

Bright (2017)

Dec. 22, 2017

Bright (2017)

Në një alternative të ditëve të sotme, ku ekzistojnë krijesa magjike midis nesh, dy policë të Los Anxhelosit përfshihen në një fushëbetejë të ...
Aquaman (2018)
7
HD

Aquaman (2018)

Jul. 06, 2018

Aquaman (2018)

Pasi ishte ishte djepi i civilizimit më të përparuar në Tokë, Atlantis tani është një mbretëri nënujore e sunduar nga Mbreti Orm i uritur nga ...
Accident Man (2018)
6.2
HD

Accident Man (2018)

Feb. 06, 2018

Accident Man (2018)

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë. Kur një njeriu i dashur i tij vritet nga ekuipazhi i tij, Fallon detyrohet të ...
A Prayer Before Dawn (2017)
6.9
HD

A Prayer Before Dawn (2017)

Historia e vërtetë e Billi Mor, një boksier anglez i burgosur në burgun më famëkeq të Tajlandës. I ngecur në një botë ku mbizotëron droga dhe ...
1917
8.4
HD

1917

Dec. 25, 2019

1917

Në kulmin e Luftës së Parë Botërore, dy ushtarë të rinj britanikë duhet të kalojnë territorin  armik dhe të japin një mesazh që do të ndalojë një ...
Stuber (2019)
6.1
HD

Stuber (2019)

Jul. 11, 2019

Stuber (2019)

Pasi përplasi makinën e tij, një polic i cili po merr veten nga një operacion në sy, rekruton një shofer Uber për ta ndihmuar që të kapë një ...
Pokémon Detective Pikachu (2019)
6.6
HD

Pokémon Detective Pikachu (2019)

Në një botë ku njerëzit mbledhin monstera (Pokemon) për të bërë betejë, një djalë haset në një përbindësh inteligjent që do të bëhet detektiv.
UFO (2018)
6.2
HD

UFO (2018)

Sep. 04, 2018

UFO (2018)

Një student kolegji, i cili sheh një UFO, përdor aftësitë e tij të jashtëzakonshme të matematikës për të hetuar pamjet me miqtë e tij, ndërkohë ...
The Commuter (2018)
6.3
Full HD

The Commuter (2018)

Jan. 11, 2018

The Commuter (2018)

Një biznesmen, në shtëpinë e tij të pushimit, përfshihet padashje në një komplot kriminal që kërcënon jo vetëm jetën e tij, por edhe jetën e ...